Apartmány Vianello

Destinácia: Taliansko, Veneto (oblasť Benátok), Lido di Jesolo
Kód zájazdu: 953091
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Apartmány Vianello

TV parkovisko internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko detský bazén trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 200 m
Vzdialenosť od pláže: 280 m
Apartmánový dom VIANELLO sa nachádza v areáli, ktorý sa skladá z hotelovej a apartmánovej časti (pozostávajúci z troch budov - hotelová zelená, apartmánová zelená a aprtmánová ružová). Budova A (ružová) je dvojposchodová, umiestnená priamo pri bazénoch a apartmánová budova B (zelená) je trojposchodová s podkrovím, nachádzajúci sa cca 50 m od hotelovej budovy a od bazéna ju delí len miestna komunikácia.

Pláž:
cca 280 m od pláže, plážový servis - na vyžiadanie v cene (1 slnečník + 1 lehátko + 1 kreslo).

Centrum:
cca 200 m.

Ubytovanie:

každý apartmán má kompletne vybavenú kuchyňu, mikrovlnnú rúru, trezor, TV SAT (väčšinou i slovenské televízne stanice), je vybavený posteľnou bielizňou, uterákmi a toaletnými potrebami. V apartmánoch je klimatizácia (na vyžiadanie, za príplatok).

Typ B1 pre 3 osoby: trojlôžková spálňa (manželská posteľ a samostatná posteľ), kompletne vybavená kuchynka, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón. Možnosť jednej prístelky formou poschodovej postele. (budova A)
Typ B2 pre 3 osoby: trojlôžková spálňa (manželská posteľ a samostatná posteľ), kompletne vybavená kuchynka, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón. (budova B)
Typ B3 pre 2-4 osoby: štvorlôžková spálňa (manželská a poschodová posteľ), kompletne vybavená menšie kuchyňa, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón. (budova A)
Typ B4 pre 2-4 osoby: priestrannejšie apartmány, štvorlôžková spálňa s manželskou posteľou a dvoma samostatnými lôžkami, resp. trojlôžková spálňa a jedno lôžko v kuchynskej časti, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón. Možnosť prístelky. (budova B)
Typ C1 pre 5 osôb: priestrannejšie apartmány, dve samostatné spálne (jedna s manželskou posteľou a samostatným lôžkom a jedna s dvomi samostatnými lôžkami), kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa so sprchou a WC, dva malé balkóny. Možnosť prístelky. (budova B)
Typ C2 pre 4-6 osôb: dve trojlôžkové spálne (manželská a samostatná posteľ), kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa so sprchou a WC, dva balkóny. Možnosť až dvoch prísteliek formou poschodových postelí. (budova A)


Stravovanie:
individuálne, možnosť stravovania, a to plná penzia či polpenzia resp. večera priamo v hotelovej reštaurácii.

Vybavenie a služby:
dva bazény so sladkou vodou (detský a pre dospelých), slnečná terasa so slnečníkmi a ležadlami, ktoré využívajú hostia z hotela i apartmánov. V areáli sú detské hojdačky a malé ihrisko. Pre všetky apartmány je k dispozícii v rámci areálu parkovisko s uzamykaním na noc (i zakryté). V cene apartmánu je aj záverečné upratovanie (v termínoch mimo sezónu), vstup na pláž, slnečník, jedno ležadlo a jedno kreslo. Pri striedaní turnusov je k dispozícii priestor pre odloženie batožiny, WC a sprcha. Trezor - za vratnú kauciu, Wifi za poplatok, na vyžiadanie.

Parkovisko:
áno, obmedzený počet parkovacích miest, nedá sa rezervovať vopred.

Nástupné dni:
sobota - sobota, min. 7 nocí.

Generované systémom ProfiTour