Sea Villas Country Village

Destinácia: Taliansko, Sardínia, Stintino
Kód zájazdu: 951959
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Sea Villas Country Village

TV domáce zviera práčovňa, čistiareň lekárska služba bicykle gril, ohnisko potápačské centrum windsurfing, surf parkovisko internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 8 km
Vzdialenosť od pláže: 3 km
Komplex viliek Sea Villas je situovaný približne 8 km od krásneho, v minulosti rybárskeho mestečka, Stintino, ktoré sa môže ako jedno z mála pochváliť jednou z najkrajších pláži v celom Taliansku a vôbec na svete. Okrem slávnej La Pelosy sú k dispozícii aj iné pláže. Zaujímavosťou je, že more na každej pláži má svoju jedinečnú farbu a aj preto je tento komplex ideálnym sardínskym turistickým miestom na prežitie kvalitnej dovolenky pri mori.  V centre mestečka nájdete všetko, čo budete potrebovať: obchody, obchodíky s výrobkami od miestnych remeselníkov, typickú taliansku zmrzlinu.

Pláž:
3 km biela piesočnatá pláž Le Saline. Plážový servis za poplatok (1 slnečník + 1 ležadlo).

Centrum:
8 km od Stintino.

Ubytovanie:

Všetky vilky sú  buď samostatne stojace, alebo terasovito vstavané. Sú elegantne zariadené v typickom sardínskom štýle. Každá disponuje TV, hriankovačom, žehličkou a žehliacou doskou, fénom, práčkou a kúpelňou. Majú zariadenú záhradu, alebo balkón, spoločný gril.

 

Typ B1 pre max. 4/5 osôb: 60m2, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, možnosť 5. lôžka na vyžiadanie za poplatok.

Typ B2 pre max. 4/5 osôb: ako typ B1, ale so spoločným bazénom, možnosť 5. lôžka na vyžiadanie za poplatok.

Typ C1 pre max. 6/7 osôb: 80/90m2, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre dve osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 oddelenými lôžkami, možnosť 7. lôžka na vyžiadanie za poplatok, spoločný bazén.

Typ C2 pre max. 6/7 osôb: ako typ C1, niekedy spálňa s 2 oddelenými lôžkami v otvorenej galérii, možnosť 7. lôžka na vyžiadanie za poplatok, súkromný bazén.

Typ D pre max. 8/9 osôb: 100/120m2, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 oddelenými lôžkami, otvorená galéria s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, možnosť 9. lôžka na vyžiadanie za poplatok, súkromný bazén.


Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia (9.00 - 13.00; 17.00 - 20.00), WIFI zóna pri recepcii, požičovňa biyklov, bar, reštaurácia, supermarket, obchody, drogéria, služba prvej pomoci, zrzlináreň, čistiareň, bankomat. Klimatizácia na vyžiadanie za poplatok. Malé zvieratá povolené za poplatok/nie na pláži a verejných miestach. Všetky príchody po 20:00 nenahlásené vopred budú spoplatnené poplatkom 20,- e  (po 22:00) a 50 ,- € (po polnoci)

Šport a zábava:
potápanie, windsurfing, kurzy plachtenia, exkurzie na ostrov Asinara loďou, jeepom.

Parkovisko:

áno.


Nástupné dni:

príchod: SO/NE/UT/STR od 17.00 do 20.00; odchod: do 10.00, min. 7 nocí; do 15.06. a od 14.09. príchod/odchod denne, min. 4 nocí.


Poznámka:
Pozn.: klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 50 €.

Generované systémom ProfiTour