Villa Gioia

Typ C1 Typ C1 Typ C1 Typ C1 Typ C1 Typ C1 Typ C1 Typ C2 Typ C2 Typ C2 Typ C2 Typ C2 Typ C2 Typ C2 Typ C2 Typ C2 Typ C1
Destinácia: Taliansko, Veneto (oblasť Benátok), Rosolina Mare
Kód zájazdu: 951022
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Villa Gioia

TV parkovisko plážový servis piesočnatá pláž
Vzdialenosť od centra: 500 m
Vzdialenosť od pláže: 400 m
Rezidencia sa nachádza cca 400 m od pláže v oblasti Rosolina Mare.

Pláž:
400 m, široká pláž s jemným pieskom, pozvoľný vstup do mora, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom (za poplatok).

Centrum:
apartmány sa nachádzajú približne 500 m od centra Rosolina Mare.

Ubytovanie:

Typ C1 pre 4-6 osôb: apartmán rozložený na dvoch poschodiach. Prízemie: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a kuchynským kútom. Prvé poschodie: spálňa pre 2 osoby, spálňa s poschodovou posteľou alebo s dvomi lôžkami, kúpeľňa. Nedávno rekonštruovaný apartmán.


Typ C2 pre 4-6 osôb: na 1. poschodí, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s tromi lôžkami, kúpeľňa. Terasa alebo balkón so záhradným nábytkom.


Stravovanie:

individuálne.


Možnosť doobjednania stravy v reštaurácii Zefrido za zvýhodnené ceny.


Polpenzia - raňajky (káva, kapučíno, mlieko, čaj, croissant, 3 plátky chleba, čokoládový krém, džem, maslo, šunka, syr, vajcia), dvojchodová večera (prvý chod - boloňské špagety, cestoviny s hubami a slaninovým krémom, cestoviny s lososom, cestoviny s paradajkovou omáčkou, rizoto, lasagne. Druhý chod - kurací rezeň, plátky bravčového mäsa, grilované mäsa, hot dog, grilovaný pstruh, pizza, prílohy : šalát, hranolky, hrášok, pečené paradajky).


Plná penzia Typ 1 - raňajky (káva, kapučíno, mlieko, čaj, croissant, 3 plátky chleba, čokoládový krém, džem, maslo, šunka, syr, vajcia), obedy a večere ( výber z - boloňské špagety, cestoviny s hubami a slaninovým krémom, cestoviny s lososom, cestoviny s paradajkovou omáčkou, rizoto, lasagne).


Plná penzia typ 2 - raňajky (káva, kapučíno, mlieko, čaj, croissant, 3 plátky chleba, čokoládový krém, džem, maslo, šunka, syr, vajcia). obedy a večere ( výber z dvoch chodov – 1. chod: boloňské špagety, cestoviny s hubami a slaninovým krémom, cestoviny s lososom, cestoviny s paradajkovou omáčkou, rizoto, lasagne, 2. chod: kurací rezeň, plátky bravčového mäsa, grilované mäsa, hot dog, grilovaný pstruh, pizza, prílohy : šalát, hranolky, hrášok, pečené paradajky).


Vybavenie a služby:
trojizbové apartmány situované na prízemí alebo 1. poschodí, so záhradným nábytkom + priestranná záhrada. TV na vyžiadanie.

Parkovisko:

1 parkovacie miesto/ apartmán.


Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí. Neskorý príchod (po 19:00) je potrebné hlásiť vopred. Generované systémom ProfiTour