Lemon & Soul Makadi (ex. Labranda Garden Makadi)

Destinácia: Egypt, Hurghada, Makadi Bay
Kód zájazdu: 1365484
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Lemon & Soul Makadi (ex. Labranda Garden Makadi)

masáž sauna wellness, spa bazén piesočnatá pláž
Vzdialenosť od centra: 3,5 km
Vzdialenosť od letiska: 3 km
Vzdialenosť od pláže: 900 m
Hotel v srdci zálivu Makadi Bay ponúka pohodlný pobyt párom aj rodinám, rôzne možnosti stravovania, každodennú zábavu a množstvo aktivít.

Poloha:
Hotel sa nachádza v zálive Makadi, 30 km od medzinárodného letiska v Hurghade.

Vybavenie:

Recepcia, lobby s WiFi , hlavná reštaurácia, a´la carte reštaruácie, 4 bary (1 bar -panoramatický výhľad), 3 bazény ( v zime vyhrievané). Za poplatok: Spa, wellness, sauna, parná sauna, trezor.




Ubytovanie:
2-lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (23m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., 2-lôžkové superior izby s možnosťou 1 prísteľky (23m2), suity (46m2), deluxe izby (41m2,), kúpeľňa, minibar (denne dopĺňaný vodou).

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 7:00 - 10:00, obedy 12:30 - 15:00, večere 19:00 - 21:30, lobby bar 10:00 - 24:00, bar pri bazéne 10:00 - 00:00, bar na pláži 10:00 - 18:00.

Pláž:
Hotel sa nachádza 900m od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Je dostupná hotelovým zvozom, ktorý premáva každých 30min, pláž je vyhradená v hoteli Labranda.

Dostupné výlety

Generované systémom ProfiTour