Panónska vínna jeseň

Panónska vinohradnícka oblasť, poznávací zájazd, Rakúsko Pivnice v Panónskej oblasti, poznávací zájazd, Rakúsko Panónska vinohradnícka oblasť, poznávací zájazd, Rakúsko Veterný mlyn v Panónskej oblasti, poznávací zájazd, Rakúsko Panónska vinohradnícka oblasť, poznávací zájazd, Rakúsko Bazilika, Panónska oblasť, poznávací zájazd, Rakúsko Pivnice v Panónskej oblasti, poznávací zájazd, Rakúsko Panónska vinohradnícka oblasť, poznávací zájazd, Rakúsko Panónska vinohradnícka oblasť, poznávací zájazd, Rakúsko Panónska vinohradnícka oblasť, poznávací zájazd, Rakúsko Panónska vinohradnícka oblasť, poznávací zájazd, Rakúsko Maják, poznávací zájazd, Rakúsko Panónska vinohradnícka oblasť, poznávací zájazd, Rakúsko Panónska vinohradnícka oblasť, poznávací zájazd, Rakúsko
Destinácia: Rakúsko, Burgenland
Kód zájazdu: 1282371
Cena od: 62 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Jednodňové zájazdy

Výber termínu

23.09.2023 1 deň First Minute 62 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Úvod:
1-dňový zájazd

Perex:
Múzeum dediny v Mönchhofe, pútnické mestečko Frauenkirchen, plavba loďou po Neziderskom jazere s ochutnávkou burgenlanského vína, mesto bocianov a vína Rust, ako aj vinohradnícka dedinka Purbach am See s malebnými vínnymi pivničkami.

1. deň:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy cca o 8:00 h) do dedinky Mönchhof, prehliadka skanzenu Múzeum dediny. Pokračovanie do pútnického mestečka Frauenkirchen, ktorého dve veže barokovej Baziliky Panny Márie na pláni vidno už zďaleka (možnosť individuálnej prehliadky). Následne sa presunieme k Neziderskému jazeru do prístavu v Illmitz, kde sa nalodíme. Počas plavby po jazere ochutnávka burgenlandských vín. Po príchode do prístavu v Mörbisch am See nastúpime do autobusu a budeme pokračovať do mesta bocianov a vína - Rust. Prehliadka historického centra (rybársky kostolík je najstarším kostolom Burgenlandu). Po prehliadke odchod do vinohradníckej dedinky Purbach am See. Vyhľadávanou turistickou atrakciou je malebná pivničná ulička s asi 50 vínnymi pivnicami, z ktorých väčšina pochádza z 19. storočia a dnes slúžia ako viechy alebo vinotéky. Program ukončíme ochutnávkou vína. Návrat do Bratislavy vo večerných hodinách (cca o 20:00 h).

Poznámka:
Zmena programu vyhradená.

Doprava:
Autokar.

Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, plavbu loďou a počas plavby ochutnávku vína, sprievodcu CK

Celková cena nezahŕňa:
Vstupy, cestovné poistenie, ďalšiu ochutnávku vína, miestenku.

Generované systémom ProfiTour