Sandos Playacar Beach Resort

Destinácia: Mexiko, Quintana Roo, Playa del Carmen - Playacar
Kód zájazdu: 1188810
Cena od: 1 649 €
Príplatky od: 399 €
Pobytové zájazdy
Exotika

Výber termínu

20.01.2022 12 dní Last Minute 2 199 € +399 € odlet: Viedeň letecká
27.01.2022 12 dní Last Minute 2 199 € +399 € odlet: Viedeň letecká
03.02.2022 12 dní Last Minute 1 649 € +399 € odlet: Viedeň letecká
10.02.2022 12 dní Last Minute 1 649 € +399 € odlet: Viedeň letecká
17.02.2022 12 dní Last Minute 1 649 € +399 € odlet: Viedeň letecká
24.02.2022 12 dní Last Minute 1 649 € +399 € odlet: Viedeň letecká
03.03.2022 12 dní Last Minute 1 649 € +399 € odlet: Viedeň letecká
10.03.2022 12 dní Last Minute 1 649 € +399 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitom letovisku Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumal (transfer trvá cca 2 hodiny).

2 - 10: POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN
Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumal. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách Á la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulum. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.

11: ODLET DO VIEDNE
Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.

12: PRÍLET DO VIEDNE
Prílet do Viedne.

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS095 VIEDEŇ CANCUN 10:40 16:10

OS096 CANCUN VIEDEŇ 18:05 11:30 + 1 deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

„COVID poistenie”, ku všetkým zájazdom CK ESO travel.

Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta.

Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS.

Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.

DENNÁ SADZBA

EURÓPA

2,60 EUR

SVET

5,85 EUR

Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Cena zahrnuje:

  • leteckú dopravu Viedeň - Cancún - Viedeň / priamy let s AUSTRIAN AIRLINES
  • transfer letisko – hotel – letisko
  • 10 x ubytovanie sa daným stravovaním
  • asistenciu miestnej CK
  • služby českého delegáta

Cena nezahrnuje:

  • letiskové taxy 399,- EUR
  • fakultatívne výlety
  • komplexné cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň

Sandos Playacar Beach Resort

TV zumba nákupná pasáž lekárska služba šnorchlovanie biliard masáž aerobik fitness centrum večerný program stolný tenis tenis internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko stráženie detí detský bazén trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 3 km
Vzdialenosť od letiska: 60 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Popis:
hotelový rezort sa nachádza blízko letoviska Playa del Carmen v štvrti Playacar. Ubytovanie je rozdelené do troch sekcií. Family Section vhodná pre rodiny s deťmi, klubmi pre menšie deti aj tínedžerov, Royal Elite Hacienda Section pre tých, ktorý vyhľadávajú relax vo vlastnej vilke a Select Club Adults Only pre dospelých, ktorým poskyuje optimálne súkromie od zvyšku rezortu, vlastný bazén v štýle lagúny, bary a exkluzívne raňajky v Lounge bare. Nákupné možnosti sú dostupné cca 5 min. chôdze od hotela v menšom nákupnom centre, centrum Playa del Carmen je vzdialené cca 3 km. Letisko je vo vzdialenosti 60 km.

Vybavenie:
170 m dlhý "infinity" bazén (celkom 9 bazénov, vrátane jedného v Adults Only), 819 izieb, 8 reštaurácií a 2 Snack bary, 6 barov, kaviareň Cupcake Cafe, diskotéka, možnosť usporiadania svadby, Wi-Fi pripojenie vo verejných priestoroch resortu, detský klub, ihrisko, detské bazény, Mini Eco Park, Teen´s Club, babysitting, herňa, SPA, priestranné fitness centrum, požičovňa áut, obchodná pasáž, lekárska pomoc.

Pláž:
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis zdarma.

Zábava a šport:
fitness centrum, aerobik, vodné pólo/basketbal, zumba, cyklotúry, nemotorizované vodné športy, šnorchlovanie, potápanie, tenis, SPA Del Mar s ponukou masáží a rôznych telových procedúr, Kids SPA, biliard, stolný tenis, šachy, spoločenské hry, zábavné programy a živé vystúpenia, night club.

Stravovanie:
all inclusive. K dispozícii je hlavná reštaurácia s bufetom, v Adults Only časti Oceanfront Breakfast (raňajky a snacky), Il Piemonte (talianska), Gourmex (mexická), El Gaucho (mexická), Fogo de Janeiro (brazílska), Le Gourmet (francúzska), Asiana (ázijská), Lobby bar, Cupcake Cafe a 24-hodinový room service.

Vybavenie izieb:
štandardne je izba vybavená klimatizáciou, TV, trezorom, minibarom, setom na prípravu čaju a kávy, kúpeľňou so sprchou, fénom na vlasy a kozmetickými potrebami.

Riviera Family Section
sa nachádza v srdci rezortu a len pár krokov od bazénov, ponúka suity s rozlohou 52 m2 (max. 2 dospelí a 3 deti).

Royal Elite Hacienda Section
ponúka nedávno zrekonštruované vilky. V tejto časti nájdete izby Hacienda Junior Suite s rozlohou 37 m2 (max. 3 dospelí a 2 deti) s vlastnou terasou, bazénom a jacuzzi a Royal Elite One Bedroom Suite s rozlohou 73 m2, ktoré ponúkajú priestrannú obývaciu časť a jacuzzi priamo v spálni. Časť

Select Club Adults Only
sa nachádza pri pláži, je určená len pre dospelých (od 18r.). V izbe Ocean Front s rozlohou 29 m2 sa môžu ubytovať 2 dospelí, v izbe Superior (32 m2) 3 dospelí.

Poznámka:
Výhody jednotlivých častí resortu: Select Club Adults Only bazén v štýle lagúny len pre dospelých, raňajky v Select Club Adults Only Breakfast Buffet, v rámci Adults Only sa nachádza Premium Club s výhodami ako Premium Liquor Bar, spoločenská miestnosť s TV a Wi-Fi, exkluzívny prístup k plážovým hojdacím sieťam a lehátkam, plážovému baru a čašnícky servis. Royal Elite Hacienda Section vilky obkopené zeleňou a s nádychom mexickej dediny, ideálne pre tých, ktorí hľadajú kľud a tichšie prostredie, nedávna rekonštrucia viliek, ku každej vilke patrí privátny bazén a jacuzzi. Riviera Family Section prepojené izby na vyžiadanie (tzv. Connecting rooms), v izbe Riviera Family King Junior Suite sa nachádza king-size posteľ a poschodová posteľ pre 3 osoby, a tiež hydromasážna vaňa, v izbe Riviera Family Queen Junior Suite sa nachádzajú dve double postele a jedna sofa, ubytovanie až pre 5 osôb, z toho až 3 dospelých. https://www.sandos.com/sandos-playacar/all-inclusive-resort-playa-del-carmen
Generované systémom ProfiTour