Iberostar Selection Paraiso Maya

Destinácia: Mexiko, Quintana Roo, Playa del Carmen
Kód zájazdu: 1188808
Cena od: 2 299 €
Príplatky od: 399 €
Pobytové zájazdy
Exotika
Golf
Potápanie

Výber termínu

20.01.2022 12 dní Last Minute 2 899 € +399 € odlet: Viedeň letecká
27.01.2022 12 dní Last Minute 2 899 € +399 € odlet: Viedeň letecká
03.02.2022 12 dní Last Minute 2 299 € +399 € odlet: Viedeň letecká
10.02.2022 12 dní Last Minute 2 299 € +399 € odlet: Viedeň letecká
17.02.2022 12 dní Last Minute 2 299 € +399 € odlet: Viedeň letecká
24.02.2022 12 dní Last Minute 2 299 € +399 € odlet: Viedeň letecká
03.03.2022 12 dní Last Minute 2 299 € +399 € odlet: Viedeň letecká
10.03.2022 12 dní Last Minute 2 299 € +399 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitom letovisku Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumal (transfer trvá cca 2 hodiny).

2 - 10: POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN
Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumal. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách Á la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulum. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.

11: ODLET DO VIEDNE
Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.

12: PRÍLET DO VIEDNE
Prílet do Viedne.

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS095 VIEDEŇ CANCUN 10:40 16:10

OS096 CANCUN VIEDEŇ 18:05 11:30 + 1 deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

„COVID poistenie”, ku všetkým zájazdom CK.

Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta.

Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS.

Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.DENNÁ SADZBA

EURÓPA

2,60 EUR

SVET

5,85 EUR

Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň - Cancún - Viedeň / priamy let s AUSTRIAN AIRLINES
transfer letisko – hotel – letisko
10 x ubytovanie sa daným stravovaním
asistenciu miestnej CK
služby českého delegáta

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR
fakultatívne výlety
komplexné cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň

Iberostar Selection Paraiso Maya

jóga TV zumba nákupná pasáž lekárska služba kasíno katamarán kajak, kanoe potápačské centrum, lekcie potápania windsurfing, surf šnorchlovanie konferenčná miestnosť masáž wellness, spa fitness centrum golfové ihrisko večerný program animačný program tenis internet, WiFi vodné športy na pláži piesočnatá pláž stráženie detí detský bazén trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Popis:
atmosféra mayskej kultúry bude na vás dýchať na každom kroku. Hotel v karibskom štýle priamo pri pláži, s deviatimi bazénmi, vrátane „Lazy river“. Obľúbená turistická lokalita Tullum sa nachádza od hotela cca hodinu jazdy autom.

Vybavenie:
7 bazénov, „Lazy river“ a Wave pool bazén s vlnami, služba concierge, casino, herňa, Star Camp aktivity pre deti (športové aktivity, mini-chef kuchynka, detský bazén, detské menu v bufetovej reštaurácii), nákupné možnosti, konferenčné centrum, lekárska pomoc, babysitting. Wi-Fi pripojenie je v celom hoteli zdarma.

Pláž:
piesočnatá pláž priamo pri hoteli.

Zábava a šport:
fitness centrum od 16 r., bazén „Lazy River“, bazén s vlnami, tenis, jóga, zumba, kickbox, vodné športy (kajaky, katamarány, šnorchlovanie, windsurfing), potápačské centrum PADI, 18-jamkové golfové ihrisko, SPA centrum s ponukou masáží a rôznych procedúr, profesionálne večerné zábavné programy, animačné programy.

Stravovanie:
all inclusive. Hostia majú k dispozícii všetky reštaurácie v resorte zdarma, ako hlavné bufetové reštaurácie tak aj á la carte (v tých je potrebné urobiť si rezerváciu). Vybrať si môžete zo siedmich reštaurácií a 9 barov: La Marina Buffet (hlavná reštaurácia s bufetmi s medzinárodnou kuchyňou), Lemon & Spices Market Cuisine (zdravé a moderné prevedenia tradičných receptúr), El Tapatío (bufetová reštaurácia s medzinárodnou a mexickou kuchyňou), La Geisha (japonská), L´Etoile Gourment (gurmánska, francúzska), El Rancho Rptisserie (steakhouse), Coco Snack Bar (na pláži), Las Rocas (pri bazéne), Las Olas (pri bazéne), Corner Sports Bar, Starcafé, Galaxy Nightclub (disco bar), Kukulkán (lobby bar), El Mirador Ice Cream Parlor (zmrzlina) a Cigar Bar (cigary a ponuka likérov).

Vybavenie izieb:
všetky izby sú klimatizované a nefajčiarske. Wi-Fi pripojenie je k dispozícii zdarma. K štandardnému zariadeniu patrí TV, minibar, kávovar, ventilátor, trezor a fén na vlasy. Room Service je k dispozícii od 11:00 do 23:00 hod. Štandardným typom ubytovania je Junior Suite. Za príplatok možné ubytovanie v suitách s dvomi spálňami.
Generované systémom ProfiTour