Mexiko - all inclusive 16 dní

Najkrajšie rozľahlé hotelové komplexy sú práve tu. BUBO prémium hotel Iberostar Paraiso Beach, v obl Jarný pohľad na starobyle mesto Teotihuacán z vrcholu pyramídy slnka.
foto: Ivana ĎURČOVÁ - BUBO Cancún nie je len more, ale aj komercia a nákupy.
foto: archív BUBO /uploads/galleries/7336/13387.jpg Toto je náš BUBO prémium exkluzívny hotel Rosewood Mayakoba - jeden z najväčších a najdlhšie pôsobia Prílet do niekoľko miliónovej metropoly Mexico city. Sme 2200 m.n.m. a prekvapí Vás tento najväčší s Deň po prílete máme naplánovaný výlet na svetoznámy Toetihuacán. Nezabudnúť si zobrať opaľovací krém Vyše 200 tisícová metropola v srdci Mexickej náhornej plošiny na úrovni tatranských končiarov. Je pr Tajomné Teo...Mal pripomínať svojou veľkosťou horu za sebou? Foto: Laura LACKOVIČOVÁ - BUBO Verili by ste, že táto pamiatka je len za bránami Mexico city - jedno z najväčších miest sveta? foto Tajomné pyramídy. Boli tu hrobky či chrámy. BUBO sprievodca Vám všetko vysvetlí. foto: Ivana ĎURČOVÁ Mexičania stavali státisícové metropoly v dobe, keď Londýn bol len mestom drevených chatrčí. foto: a Zazrieme na našej ceste nejaké oslavy? Myslíme si, že áno. Mexiko je farebné, voňavé a plné tradícií Ochutnáte aj takúto mexickú čokoládovú omáčku, Mole poblano? Jemne štipľavá sladko-slaná. foto: Laur Najväčšie mesto Ameriky, ktoré ani miestni taxikári dobre nepoznajú. Zaskočíme ich?
foto: archív BUB Monument revolúcie v hlavnom meste pripomína turbulentú minulosť 19. a 20. storočia.
foto: archív BU Desiatky miliónov ľudí vrátane nás sa ročne pozrú na legendárne plátno, na ktorom je vyobrazená Pann Potom sa vydáme do starého srdca Mexico city a pozrieme si pamiatky vrátane Baziliky Panny Márie Gua Desiatky metrov vo vzduchu púšťajúc sa hlavou dole - to sú voladores. Pre oko diváka riskujú život.
V celom Mexiku nájdete tradičných hudobníkov Mariachi. Kde ich je najviac? Pôjdeme sa tam pozrieť.
f Legendárne mesto a svetové najznámejšie letovisko prvej polovice 20.storočia. Kto nebol v Acapulcu, Pešo naprieč celou zátokou.
foto: archív BUBO Chlapci skákajúci zo skaly z výšky 35 metrov do menej ako 5 metrov hlbokej vody. Adrenalínová atrakc Mexické jedlo je svetoznáme, iné, dobré a často aj pikantné.
foto: archív BUBO Mexiko = Chilli, Chilli = Mexiko. 
foto: archív BUBO Pohoda pri Karibiku. 
foto: archív BUBO Karibik je jedno z najkrajších svetových morí, pochopíme prečo.
foto: archív BUBO V Cancune je veľa Sirén. 
foto: archív BUBO Tajomná pyramída boha Kukulkána je len na skok od Karibiku. Chichen Itzá sa zapísalo medzi 7 novodob Celý areál je krásne upravený, dá sa tu stráviť celý deň. V Chichen je to akoby sa tu zliali všetky Dokonale modrá voda, žiadne medúzy, biely priesok a predkolumbovské pamiatky. Dokonale modrá voda, žiadne medúzy, biely piesok a predkolumbovské pamiatky v okolí archeolického ná Hlboké tajomné cenotes naprieč celým yukatánskym polostrovom, kde sa okúpete v minerálke. Cenotes sú Ak sa nerozhodnete pre žiadny z fakultatívnych výletov, ostávate na pláži obdivovať a vychutnávať si Dávame do pozornosti najbližší ostrov Isla Mujeres, ktorý ponúka možnosť širokého vyžitia počas poby Hotel v základnej cene zájazdu sa nachádza v hotelovej zóne v Cancune. 
foto: Ľubor KUČERA - BUBO Priestranné spoločenské miestnosti Royal Solaris Cancun Hotel ponúkajú priestor na oddych, relax pri Západ slnka v Cancúne. 
foto: Ľubor KUČERA - BUBO Dáte prednosť fakultatívnemu výletu do Tulumu, Chicen Itza alebo uprednostníte more či bazén? Času b Pláž pred hotelom Royal Solaris Cancun. 
foto: Ľubor KUČERA - BUBO Royal Solaris Cancun Hotel.
foto: Ľubor KUČERA - BUBO Prémiový hotel Paradisus Hotel Cancun. Budete preferovať more alebo jeden zo štyroch bazénov? foto: Prémiový hotel Paradisus Hotel Cancun. foto: Paradisus Hotel Cancun Prémiový hotel Paradisus Hotel Cancun a jeho pláž, na ktorú budete mať len zopár krokov. foto: Parad Prémiový hotel Paradisus Cancun - vedeli ste, že tu spáva aj španielský kráľ Juan Carlos? foto: Para Prémiový hotel Paradisus Hotel Cancun. foto: Paradisus Hotel Cancun Oddychujte po dokonalom poznaní Mexika s BUBO ako kráľ v prémiovom hotely Rosewood Mayakoba.
foto: R Luxusne zariadené suity a rezidencie prémiového hotela Rosewood Mayakoba potešia každého náročného l Luxusné reštaurácie v rezorte Rosewood Mayakoba BUBO prémium hotel potešia každého správneho gurmána Súčasťou prémiového hotela Rosewood je dokonca aj takáto škola varenia. 
foto: Rosewood Mayakoba Pla
Destinácia: Mexiko
Kód zájazdu: 1128643
Cena od: 2 415 €
Príplatky od: 511 €
Doprava: letecká
Termín: 04.03.2022 16/15 dní/nocí
Obchodník: 35824859
Kód termínu: 61311285

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Exotika
Pobytovo-poznávacie
Mexico City Typ ubytovania:
Mexiko, Mexiko, Mexico City Strava:
Teotihuacán
Mexiko, Mexiko, Teotihuacán
Acapulco
Mexiko, Guerrero, Acapulco
Letisko:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.

Generované systémom ProfiTour